بهبود قطعی درد آرتروز زانو

زانوبند آلمانی زاپیامکس با استفاده از تکنولوژی UIC (امواج درمانی پیشرفته فراصوت) باعث بلاک سیستم عصبی زانو می‌شود و نه‌تنها درد آرتروز، بلکه درد ناشی از موارد دیگر را به سرعت بهبود می‌دهد. با استفاده از این زانوبند، می‌توانید فیزیوتراپی را به خانه بیاورید. شما می‌توانید عملکرد و شیوه استفاده از زاپیامکس را در ویدئوی زیر ببینید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ممنون از شما انشالله جشنواره بعدی

مشاوره رایگان یا سفارش محصول

جالب است بدانید که زاپیامکس با استفاده از تکنولوژی‌های اولتراسوند، اینفرارد و کِلاک پالس باعث ماساژ بافت‌های داخلی زانو و افزایش گردش خون می‌شود، به طوری که پس از یک تا دو ساعت استفاده در هر شبانه روز، تأثیرات کوتاه‌مدت و بلندمدت آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

نظرات مشتریان
قیمت زاپیامکس
1/960/000 تومان
پرداخت درب منزل
ارسال رایگان

روش استفاده از زانوبند زاپیامکس

یک الی دو ساعت از زمان استراحت خود، زانوبند را به زانویتان ببندید و آن را به برق متصل کنید.

آیا استفاده از زاپیامکس عوارض دارد؟

امواج فراصوت تولید شده توسط زاپیامکس همان امواجی هستند که در سونوگرافی استفاده می‌شوند؛ بنابراین به شما اطمینان می‌دهیم که با استفاده از این محصول، دچار هیچ عارضه‌ای نمی‌شوید .

سوالات متداول

در زمان استراحت به مدت یک ساعت زانوبند زاپیامکس را در ناحیه درد زانو قرار دهید و به برق شهری وصل کنید. توجه داشته باشید در زمان استفاده از زاپیامکس از حرکت دادن زانوی خود اکیدا خودداری کنید.

زاپیامکس با مرور زمان و به آهستگی اما با تداوم زیاد اثرگذاری می‌کند. این اثربخشی به صورت بلندمدت خواهد بود و فرد استفاده کننده پس از یک الی دو هفته پس از مصرف شاهد این تغییرات خواهد بود.